Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji 30 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa.

 

W tym dniu uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie lali wosk do miski napełnionej wodą czy też wybierali magiczną miseczkę, by dowiedzieć się, czy spełni się ich marzenie. Pojawiły się także zaczarowane pudełko, czyli kim będę w przyszłości oraz serduszko z imionami.Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez słodkich pączków. Dzieci chętnie konkurowały ze sobą podczas prowadzonych konkursów. Były tańce w parach na gazetach i wiele innych zabaw, które zachęcały dzieci do współpracy i zdrowej rywalizacji. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku, jak również tańców w parach.
Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

SL379883.JPG

SL379916.JPG

SL379905.JPG

SL379897.JPG

SL379893.JPG

SL379885.JPG