W dniu 9 stycznia 2019 roku w budynku pasywnym szkoły w Budzowie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Jeżeli chcieliby państwo poszerzyć swoje umiejętności wychowawcze; działać, jako rodzice, w sposób bardziej świadomy, serdecznie zapraszamy na zajęcia! Są one dedykowane dla każdego rodzica, który poszukuje skuteczniejszych sposobów wpływania na rozwój swojego dziecka.

 Spotkania (jest ich 10) będą odbywały się co tydzień, w środy, w godzinach od 18:00 do 20:00, z wyjątkiem ferii. Ilość miejsc jest ograniczona. Wychowanie dzieci to trudne zadanie dla każdego rodzica. W kontaktach ze swoimi dziećmi najczęściej postępujemy intuicyjnie; nierzadko nasze działania rodzicielskie nie przynoszą oczekiwanych skutków. Jako rodzice bazujemy na swoich doświadczeniach, ale czy nie popełniamy tych samych błędów jakie popełniali nasi rodzice?

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie chęci wzięcia udziału w szkoleniu u wychowawców lub pedagogów szkolnych. Ilość miejsc jest ograniczona.