Rozkład jazdy autobusów od 02.10.2017 r.

kursy poranne:

Kurs:

 Przedborowa – Grodziszcze

godzina

Miejscowość

Pani Danusia

6.45

Budzów SP

7.10

Różana/Owiesno

7.20

Przedborowa

7.30

Lutomierz

7.35

Grodziszcze szkoła

7.45

Rudnica przystanek

7.47

Grodziszcze dolne

7.50

Grodziszcze szkoła

 

kursy poranne

Kurs przez: Stoszowice- Grodziszcze - Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ewa

6.50

Budzów SP

7.00

Stoszowice g+d

7.05

Lutomierz

7.10

Jemna

7.15

Rudnica przystanek

7.17

Grodziszcze szkoła

7.20

Grodziszcze górne

7.23

Grodziszcze szkoła

7.30

Rudnica

7.35

Lutomierz

7.40

Stoszowice

7.45

Budzów dolny

7.50

Budzów szkoła

 

Srebrna Góra p-le

 

kursy poranne

kurs  Przedborowa- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Gosia

6.45

Budzów SP

7.05

Koziniec

7.20

Przedborowa

7.30

Stoszowice górne

7.35

Budzów dolny

7.40

Budzów szkoła

 

Stoszowice

( kurs dla p-la St)

7.40

Stoszowice

7.50

Budzów szkoła

                                         

kursy poranne

kurs  Żdanów- Jemna- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ela

 6.50

Budzów SP

7.00

Mikołajów

7.05

Żdanów

7.15

Rudnica smaż.

7.20

Jemna

 7.25

Budzów

7.30

Budzów szkoła

7.40

Srebrna Góra

7.50

Budzów szkoła

 

kursy popołudniowe:

 

Rozkład jazdy autobusów od 19.02.2018 r.

kursy popołudniowe

Kurs            Przedborowa – Grodziszcze             Pani Danusia

godzina

Miejscowość

Kursuje w poniedziałek i piątek

11.40

SP Grodziszcze

11.45

Rudnica przystanek

11.50

Lutomierz

12.55

Stoszowice

12.10

Przedborowa

12.20

Różana / Owiesno

     

12.30

SP Grodziszcze

Kursuje od wtorku do czwartku

12.35

Rudnica przystanek

12.40

Jemna ( tylko we wtorek i piątek)

12.45

Lutomierz

12.55

Stoszowice

13.05

Przedborowa

13.15

Różana / Owiesno

     

13.20

SP Grodziszcze

Kursuje od poniedz. do piątku

13.25

Grodziszcze

 górne i przystanek

13.30

Rudnica przystanek

13.35

Lutomierz

13.45

Stoszowice

14.00

Przedborowa

14.15

SP Grodziszcze

     

14.20

Grodziszcze górne i przystanek

Kursuje od poniedziałku do piątku

14.25

Rudnica przystanek

14.30

Lutomierz

14.35

Stoszowice

14.55

Przedborowa

15.05

Różana / Owiesno

15.15

SP Grodziszcze

     

15.20

Grodziszcze górne i przystanek

 

15.25

Rudnica przystanek

Kursuje w pon.  wtorek, środę i czwartek

15.30

Lutomierz

15.35

Stoszowice

 

15.45

Przedborowa

 

15.55

Różana / Owiesno

 

16.05

Stoszowice

 

 

Rozkład jazdy autobusów od 19.02.2018 r.

kursy popołudniowe

Kurs : Srebrna Góra  

 p. Ela

 

godzina

Miejscowość

Kursuje w poniedziałek i czwartek 

Kl. I-III

11.40

Budzów SP

11.50

Srebrna Góra

12.05

Jemna

12.10

Rudnica smaż. i przystanek

12.30

Budzów

       

12.30

Budzów SP

Kursuje we wtorek, środę i piątek

 

12.40

Srebrna Góra

12.50

Jemna

12.55

Rudnica smaż. i przystanek

13.15

Budzów

       

13.20

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

 

13.30

Srebrna Góra

13.40

Jemna

13.45

Rudnica smaż. i przystanek

13.50

Grodziszcze bądź Żdanów 

( w zależności od planu zajęć)

14.05

Budzów

       

14.10

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

14.50 w poniedziałki, środy zabiera ucznia z Grodziszcza 

14.15

Srebrna Góra + przedszkole

14.25

Żdanów

14.30

Mikołajów

14.35

Jemna *

14.40

Rudnica smaż. 

14.45

Rudnica przystanek

14.50

Grodziszcze szkoła

14.55

Stoszowice górne

       

15.00

Budzów

   

15.10

Srebrna Góra

   

15.15

Żdanów

Kursuje tylko we wtorek

 

15.20

Mikołajów

   

15.25

Jemna*

   

15.30

Rudnica smaż. i przystanek

   

15.35

Grodziszcze szkoła

   

15.40

Stoszowice górne

   
       

15.45

Budzów

Kursuje w  

pon.

środę, czwartek i piątek 

Uczniowie z projektu ( p. Mietek)

Kursuje wg. zajęć projektowych

15.50

Srebrna Góra

16.00

Żdanów

16.10

Jemna/Rudnica smażalnia

 

Stoszowice / Lutomierz

   
 

Przedborowa/Koziniec

   
 

SP Budzów

   

 

Rozkład jazdy autobusów od 19.02.2018 r.

kursy popołudniowe

Kurs            Stoszowice

P. Gosia

 

godzina

Miejscowość

Kursuje w poniedziałek i czwartek 

 

11.40

SP Budzów

11.45

Budzów dolny

11.50

Stoszowice górne

11.55

Stoszowice dolne

12.05

Lutomierz

12.15

Jemna

12.25

SP Budzów

       

12.30

SP Budzów

Kursuje we wtorek, środę i piątek

 

12.35

Budzów dolny

12.40

Stoszowice górne

12.45

Stoszowice dolne

12.55

Lutomierz

13.00

Jemna

13.10

SP Budzów

       

13.20

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

13.40 we wtorki i w czwartki zabiera ucznia z Grodziszcza do Budzowa

13.25

Budzów dolny

13.30

Stoszowice górne

13.35

Stoszowice dolne

13.40

Lutomierz

13.45

Grodziszcze szkoła

13.55

Jemna + przedszkole

14.05

SP Budzów

       

14.10

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

 

14.15

Budzów dolny

14.20

Stoszowice górne

14.25

Stoszowice dolne

14.35

Przedborowa + przedszkole

14.40

Koziniec

14.50

Lutomierz

14.55

Stoszowice+ przedszkole

15.05

SP Budzów

       

15.00

SP Budzów

   

15.10

Stoszowice

   

15.20

Przedborowa

Kursuje tylko we wtorek

 

15.25

Koziniec

 

15.35

Lutomierz

 

15.45

SP Budzów