Rozkład jazdy autobusów od 02.10.2017 r.

kursy poranne

Kurs:

 Przedborowa – Grodziszcze

godzina

Miejscowość

Pani Danusia

6.45

Budzów SP

7.10

Różana/Owiesno

7.20

Przedborowa

7.30

Lutomierz

7.35

Grodziszcze szkoła

7.45

Rudnica przystanek

7.47

Grodziszcze dolne

7.50

Grodziszcze szkoła

 

kursy poranne

Kurs przez: Stoszowice- Grodziszcze - Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ewa

6.50

Budzów SP

7.00

Stoszowice g+d

7.05

Lutomierz

7.10

Jemna

7.15

Rudnica przystanek

7.17

Grodziszcze szkoła

7.20

Grodziszcze górne

7.23

Grodziszcze szkoła

7.30

Rudnica

7.35

Lutomierz

7.40

Stoszowice

7.45

Budzów dolny

7.50

Budzów szkoła

 

Srebrna Góra p-le

 

kursy poranne

kurs  Przedborowa- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Gosia

6.45

Budzów SP

7.05

Koziniec

7.20

Przedborowa

7.30

Stoszowice górne

7.35

Budzów dolny

7.40

Budzów szkoła

 

Stoszowice

( kurs dla p-la St)

7.40

Stoszowice

7.50

Budzów szkoła

                                         

kursy poranne

kurs  Żdanów- Jemna- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ela

 6.50

Budzów SP

7.00

Mikołajów

7.05

Żdanów

7.15

Rudnica smaż.

7.20

Jemna

 7.25

Budzów

7.30

Budzów szkoła

7.40

Srebrna Góra

7.50

Budzów szkoła

 

kursy popołudniowe:

Kurs           Przedborowa – Grodziszcze             Pani Danusia

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w poniedziałek

11.40

SP Grodziszcze

11.45

Rudnica przystanek

11.50

Lutomierz

12.55

Stoszowice

12.10

Przedborowa

12.20

Różana / Owiesno

     

12.30

SP Grodziszcze

Kursuje do wtorku do piątku

12.35

Rudnica przystanek

12.40

Jemna ( tylko we wtorek i piątek)

12.45

Lutomierz

12.55

Stoszowice

13.05

Przedborowa

13.15

Różana / Owiesno

     

13.20

SP Grodziszcze

Kursuje w pon. wtorek, środę i piątek

13.25

Grodziszcze

górne i przystanek

13.30

Rudnica przystanek

13.35

Jemna ( tylko w pon. środa i czwartek)

13.45

Stoszowice

13.50

Lutomierz

14.00

Przedborowa

     

14.10

Grodziszcze górne i przystanek

Kursuje od wtorku do piątku

14.15

Rudnica przystanek

14.20

Lutomierz

14.25

Stoszowice

14.35

Przedborowa

14.45

Różana / Owiesno

14.50

SP Grodziszcze

     

15.00

Grodziszcze górne i przystanek

 

15.10

Rudnica przystanek

Kursuje w pon. i w środę

15.15

Lutomierz

15.20

Stoszowice

 

15.30

Przedborowa

 

15.40

Różana / Owiesno

 

 

kursy popołudniowe

Kurs : Srebrna Góra

p. Ela

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w pon. i piątek

11.40

Budzów SP

11.50

Srebrna Góra

12.05

Jemna

12.10

Rudnica smaż. i przystanek

12.30

Budzów

     

12.30

Budzów SP

Kursuje w. wtorek środa i czwartek

12.40

Srebrna Góra

12.50

Jemna

12.55

Rudnica smaż. i przystanek

13.15

Budzów

     

13.20

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

13.30

Srebrna Góra

13.40

Jemna

13.45

Rudnica smaż. i przystanek

13.50

Grodziszcze bądź Żdanów

( w zależności od planu zajęć)

14.05

Budzów

     

14.10

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

14.15

Srebrna Góra + przedszkole

14.25

Żdanów

14.30

Mikołajów

14.35

Jemna *

14.40

Rudnica smaż.

14.45

Rudnica przystanek

14.50

Grodziszcze szkoła

14.55

Stoszowice górne

     

15.00

Budzów

 

15.10

Srebrna Góra

 

15.15

Żdanów

Kursuje w pon.środy i czwartek

15.20

Mikołajów

 

15.30

Jemna*

 

15.35

Rudnica smaż. i przystanek

 

15.40

Grodziszcze szkoła

 

15.50

Stoszowice górne

 

*Zmiana przystanku. Autobus zatrzymuje się po prawej stronie jezdni w kierunku Rudnicy

 

kursy popołudniowe

Kurs           Stoszowice

P. Gosia

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w pon. i piątek

11.40

SP Budzów

11.45

Budzów dolny

11.50

Stoszowice górne

11.55

Stoszowice dolne

12.05

Lutomierz

12.15

Jemna

12.25

SP Budzów

     

12.30

SP Budzów

Kursuje w wtorek środa i czwartek

12.35

Budzów dolny

12.40

Stoszowice górne

12.45

Stoszowice dolne

12.55

Lutomierz

13.00

Jemna

13.10

SP Budzów

     

13.20

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

13.25

Budzów dolny

13.30

Stoszowice górne

13.35

Stoszowice dolne

13.40

Lutomierz

13.45

Stoszowice+ przedszkole

13.50

SP Budzów

     

14.10

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

14.15

Budzów dolny

14.20

Stoszowice górne

14.25

Stoszowice dolne

14.35

Przedborowa + przedszkole

14.40

Koziniec

14.50

Lutomierz

14.55

SP Budzów

     

15.00

SP Budzów

 

15.05

Budzów dolny

 

15.10

Stoszowice górne

Kursuje w pon. środy i w czwartki

15.15

Stoszowice dolne

15.25

Przedborowa ???

15.30

Koziniec

 

15.35

Lutomierz

 

15.40

SP Budzów