Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy poranne

Kurs:

 Przedborowa – Grodziszcze

godzina

Miejscowość

Pani Danusia

6.45

Budzów SP

7.10

Różana/Owiesno

7.20

Przedborowa

7.30

Lutomierz

7.35

Grodziszcze szkoła

7.45

Rudnica przystanek

7.47

Grodziszcze dolne

7.50

Grodziszcze szkoła

Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy poranne

Kurs przez: Stoszowice- Grodziszcze - Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ewa

6.50

Budzów SP

7.00

Stoszowice g+d

7.05

Lutomierz

7.10

Jemna

7.15

Rudnica przystanek

7.17

Grodziszcze szkoła

7.20

Grodziszcze górne

7.23

Grodziszcze szkoła

7.30

Rudnica

7.35

Lutomierz

7.40

Stoszowice

7.45

Budzów dolny

7.50

Budzów szkoła

 

Srebrna Góra p-le

Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy poranne

kurs  Przedborowa- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Gosia

6.45

Budzów SP

7.05

Koziniec

7.20

Przedborowa

7.30

Stoszowice górne

7.35

Budzów dolny

7.40

Budzów szkoła

 

Stoszowice

( kurs dla p-la St)

7.40

Stoszowice

7.50

Budzów szkoła

                                          

Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy poranne

kurs  Żdanów- Jemna- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ela

 6.50

Budzów SP

7.00

Mikołajów

7.05

Żdanów

7.15

Rudnica smaż.

7.20

Jemna

 7.25

Budzów

7.30

Budzów szkoła

7.40

Srebrna Góra

7.50

Budzów szkoła

Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy popołudniowe

Kurs            Przedborowa – Grodziszcze             Pani Danusia

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w poniedziałek

11.45

SP Grodziszcze

11.50

Rudnica przystanek

11.55

Lutomierz

12.05

Stoszowice

12.15

Przedborowa

12.25

Różana / Owiesno

     

12.45

SP Grodziszcze

Kursuje do wtorku do piątku

12.50

Rudnica przystanek

12.55

Jemna ( tylko we wtorek i piątek)

13.00

Lutomierz

13.10

Stoszowice

13.20

Przedborowa

13.25

Różana / Owiesno

     

13.45

SP Grodziszcze

Kursuje od pon. do piatku

13.50

Grodziszcze

 górne i przystanek

13.55

Rudnica przystanek

14.00

Jemna ( tylko w pon. środa i czwartek)

14.10

Stoszowice

14.15

Lutomierz

14.25

Przedborowa

     

14.45

Grodziszcze górne i przystanek

Kursuje od pon. do piatku

14.50

Rudnica przystanek

15.00

Lutomierz

15.10

Stoszowice

15.20

Przedborowa

15.30

Różana / Owiesno

15.50

Budzów

                                             

Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy popołudniowe

Kurs : Srebrna Góra 

 p. Ela

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w pon. i piątek

11.40

Budzów SP

11.50

Srebrna Góra

12.05

Jemna

12.10

Rudnica smaż. i przystanek

12.30

Budzów

     

12.40

Budzów SP

Kursuje w pon. wtorek środa i czwartek

15.50

Srebrna Góra

13.05

Jemna

13.10

Rudnica smaż. i przystanek

13.30

Budzów

     

13.40

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

13.50

Srebrna Góra

14.05

Jemna

14.10

Rudnica smaż. i przystanek

14.20

Grodziszcze bądź Żdanów

( w zależności od planu zajęć)

14.30

Budzów

     

14.40

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

14.50

Srebrna Góra + przedszkole

15.05

Jemna

15.10

Rudnica smaż. i przystanek

15.20

Żdanów

15.30

Mikołajów

15.40

Budzów

Rozkład jazdy autobusów od 11.09.2017 r.

kursy popołudniowe

Kurs            Stoszowice

P. Gosia

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w pon. i piątek

11.40

SP Budzów

11.45

Budzów dolny

11.50

Stoszowice górne

11.55

Stoszowice dolne

12.05

Lutomierz

12.15

Jemna

12.25

SP Budzów

     

12.40

SP Budzów

Kursuje w pon. wtorek środa i czwartek

12.45

Budzów dolny

12.50

Stoszowice górne

13.00

Stoszowice dolne

13.10

Lutomierz

13.20

Jemna

13.30

SP Budzów

     

13.40

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

13.45

Budzów dolny

13.50

Stoszowice górne

13.55

Stoszowice dolne

14.10

Przedborowa

14.20

Lutomierz

14.25

Stoszowice+ przedszkole

14.30

SP Budzów

     

14.40

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

14.45

Budzów dolny

14.50

Stoszowice górne

14.55

Stoszowice dolne

15.10

Przedborowa + przedszkole

15.15

Koziniec

15.25

Lutomierz

15.35

Grodziszcze

15.45

SP Budzów