Rozkład jazdy autobusów od 02.10.2017 r.

kursy poranne:

Kurs:

 Przedborowa – Grodziszcze

godzina

Miejscowość

Pani Danusia

6.45

Budzów SP

7.10

Różana/Owiesno

7.20

Przedborowa

7.30

Lutomierz

7.35

Grodziszcze szkoła

7.45

Rudnica przystanek

7.47

Grodziszcze dolne

7.50

Grodziszcze szkoła

 

kursy poranne

Kurs przez: Stoszowice- Grodziszcze - Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ewa

6.50

Budzów SP

7.00

Stoszowice g+d

7.05

Lutomierz

7.10

Jemna

7.15

Rudnica przystanek

7.17

Grodziszcze szkoła

7.20

Grodziszcze górne

7.23

Grodziszcze szkoła

7.30

Rudnica

7.35

Lutomierz

7.40

Stoszowice

7.45

Budzów dolny

7.50

Budzów szkoła

 

Srebrna Góra p-le

 

kursy poranne

kurs  Przedborowa- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Gosia

6.45

Budzów SP

7.05

Koziniec

7.20

Przedborowa

7.30

Stoszowice górne

7.35

Budzów dolny

7.40

Budzów szkoła

 

Stoszowice

( kurs dla p-la St)

7.40

Stoszowice

7.50

Budzów szkoła

                                         

kursy poranne

kurs  Żdanów- Jemna- Budzów

godzina

Miejscowość

Pani Ela

 6.50

Budzów SP

7.00

Mikołajów

7.05

Żdanów

7.15

Rudnica smaż.

7.20

Jemna

 7.25

Budzów

7.30

Budzów szkoła

7.40

Srebrna Góra

7.50

Budzów szkoła

 

kursy popołudniowe:

 

Rozkład jazdy autobusów od 26.02.2018 r.

kursy popołudniowe

Kurs            Przedborowa – Grodziszcze             Pani Danusia

godzina

Miejscowość

Kursuje w poniedziałek i piątek

11.40

SP Grodziszcze

11.45

Rudnica przystanek

11.50

Lutomierz

12.55

Stoszowice

12.10

Przedborowa

12.20

Różana / Owiesno

     

12.30

SP Grodziszcze

Kursuje od wtorku do czwartku

12.35

Rudnica przystanek

12.40

Jemna ( tylko we wtorek i piątek)

12.45

Lutomierz

12.55

Stoszowice

13.05

Przedborowa

13.15

Różana / Owiesno

     

13.20

SP Grodziszcze

Kursuje od poniedz. do piątku

13.25

Grodziszcze

 górne i przystanek

13.30

Rudnica przystanek

13.35

Lutomierz

13.45

Stoszowice

14.00

Przedborowa

14.15

SP Grodziszcze

     

14.20

Grodziszcze górne i przystanek

Kursuje od poniedziałku do piątku

14.25

Rudnica przystanek

14.30

Lutomierz

14.35

Stoszowice

14.55

Przedborowa

15.05

Różana / Owiesno

15.15

SP Grodziszcze

     

15.20

Grodziszcze górne i przystanek

 

15.25

Rudnica przystanek

Kursuje w pon.  wtorek, środę i czwartek

15.30

Lutomierz

15.35

Stoszowice

 

15.45

Przedborowa

 

15.55

Różana / Owiesno

 

16.05

Stoszowice

 

Rozkład jazdy autobusów od 26.02.2018 r.

kursy popołudniowe

Kurs : Srebrna Góra  

 p. Ela

 

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w poniedziałek 

Kl. I-III

11.40

Budzów SP

11.50

Srebrna Góra

12.05

Jemna

12.10

Rudnica smaż. i przystanek

12.30

Budzów

       

12.30

Budzów SP

Kursuje od wtorku do piątku

 

12.40

Srebrna Góra

12.50

Jemna

12.55

Rudnica smaż. i przystanek

13.15

Budzów

       

13.20

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

 

13.30

Srebrna Góra

13.40

Jemna

13.45

Rudnica smaż. i przystanek

13.50

Grodziszcze bądź Żdanów 

( w zależności od planu zajęć)

14.05

Budzów

       

14.10

Budzów SP

Kursuje od pon. do piątku

14.50 w poniedziałki, środy zabiera ucznia z Grodziszcza 

14.15

Srebrna Góra + przedszkole

14.25

Żdanów

14.30

Mikołajów

14.35

Jemna *

14.40

Rudnica smaż. 

14.45

Rudnica przystanek

14.50

Grodziszcze szkoła

14.55

Stoszowice górne

       

15.00

Budzów

   

15.10

Srebrna Góra

   

15.15

Żdanów

Kursuje tylko we wtorek

 

15.20

Mikołajów

   

15.25

Jemna*

   

15.30

Rudnica smaż. i przystanek

   

15.35

Grodziszcze szkoła

   

15.40

Stoszowice górne

   
       

15.45

Budzów

Kursuje w  

pon.

środę, czwartek i piątek 

Uczniowie z projektu ( p. Mietek)

Kursuje wg. zajęć projektowych

15.50

Srebrna Góra

16.00

Żdanów

16.10

Jemna/Rudnica smażalnia

 

Stoszowice / Lutomierz

   
 

Przedborowa/Koziniec

   
 

SP Budzów

   

Rozkład jazdy autobusów od 26.02.2018 r.

kursy popołudniowe

Kurs            Stoszowice

P. Gosia

 

godzina

Miejscowość

Kursuje tylko w poniedziałek 

 

11.40

SP Budzów

11.45

Budzów dolny

11.50

Stoszowice górne

11.55

Stoszowice dolne

12.05

Lutomierz

12.15

Jemna

12.25

SP Budzów

       

12.30

SP Budzów

Kursuje od wtorku, do piątku

 

12.35

Budzów dolny

12.40

Stoszowice górne

12.45

Stoszowice dolne

12.55

Lutomierz

13.00

Jemna

13.10

SP Budzów

       

13.20

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

13.40 we wtorki i w czwartki zabiera ucznia z Grodziszcza do Budzowa

13.25

Budzów dolny

13.30

Stoszowice górne

13.35

Stoszowice dolne

13.40

Lutomierz

13.45

Grodziszcze szkoła

13.55

Jemna + przedszkole

14.05

SP Budzów

       

14.10

SP Budzów

Kursuje od pon. do piątku

 

14.15

Budzów dolny

14.20

Stoszowice górne

14.25

Stoszowice dolne

14.35

Przedborowa + przedszkole

14.40

Koziniec

14.50

Lutomierz

14.55

Stoszowice+ przedszkole

15.05

SP Budzów

       

15.00

SP Budzów

   

15.10

Stoszowice

   

15.20

Przedborowa

Kursuje tylko we wtorek

 

15.25

Koziniec

 

15.35

Lutomierz

 

15.45

SP Budzów