To naprawdę juz koniec?

Wszystkim uczniom z klasy szóstej życzymy wspaniałych, zasłużonych wakacji:-)

Pamiętajcie o nas!

collage2.jpg

 

 

VII OTWARTE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ POSTAWOWYCH

O PUCHAR WÓJTA GMINY DZIERŻONIÓW

AQUARIUS 2016

,,Jak ryby w wodzie-epizod siódmy”

W piątek 10 czerwca 2016 r na pływalni,,AQUARIUS” odbyły się po raz siódmy OTWARTE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY DZIERŻONIÓW.

Organizatorem imprezy był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku,Gmina Dzierżoniów

oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie.

Celem organizacji zawodów było doskonalenie umiejętności pływackich, promowanie zasad bezpiecznego pływania oraz popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży gmin

wiejskich, miejsko-wiejskich i miejskich.

W zawodach udział wzięło 10 uczniów z 6 szkół, z 2 powiatów i 2 gmin.

Gmina Dzierżoniów - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,

                                     Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ostroszowicach,

                                     Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tuszynie

                                     Szkoła Podstawowa w Mościsku

Gmina Stoszowice -   Szkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Przedborowej

                                     Szkoła Podstawowa w Grodziszczu

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali: dyrektor ZSzP w Mościsku P. Dorota Furtak oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie P. Marcin Rak

   Rywalizowano w 10 konkurencjach w zależności od umiejętności i wieku.

Konkurencja nr 1

wyławianie przedmiotów z dna brodzika- dziewczęta rocz. 2008 i 2009

I miejsce   OLIMPIA DUDEK                    (SP Mościsko)

II miejsce    ALEKSANDRA TĘSNA       (SP Budzów z filią w Przedborowej)

III miejsce ZOFIA SENDECKA                 (SP Ostroszowice)

Konkurencja nr 2

wyławianie przedmiotów z dna brodzika- chłopcy rocz. 2008 i 2009

I miejsce   MICHAŁ BARAN                     (SP Piława Dolna)

II miejsce  OLIWIER JAWORSKI             (SP Tuszyn)

III miejsce BARTŁOMIEJ LACHOWICZ (SP Tuszyn)

Konkurencja nr 3

2x12m – styl dowolny dziewczęta rocz.2008 i 2009

I miejsce HANNA LUBOCH                      (SP Mościsko)

II miejsce NATALIA KRUPA                      (SP Ostroszowice)

III miejsce PATRYCJA BRENZAK            (SP Ostroszowice)

Konkurencja nr 4

2x12m - styl dowolny chłopcy rocz. 2008 i 2009

I miejsce MATEUSZ SKURZYŃSKI        (SP Grodziszcze )  

II miejsce KAROL WITOMSKI                 (SP Mościsko)

III miejsce PIOTR LUZIŃSKI                    (SP Ostroszowice))

Konkurencja nr 5

2x12m - styl dowolny dziewczęta rocz. 2006 i 2007

I miejsce ANTONINA GENDASZ           (SP Piława Dolna)  

II miejsce OLIWIA WIJASZK                  (SP Budzów z filią w Przedborowej)

III miejsce MAGDALENA NATANEK      (SP Grodziszcze)

Konkurencja nr 6

2x12m – styl dowolny chłopcy rocz. 2006 i 2007

I miejsce PATRYK HOWAŃSKI               (SP Ostroszowice)

II miejsce MACIEJ FAJT                           (SP Budzów z filia w Przedborowej)

III miejsce KONRAD CZYŻEWSKI          (SP Budzów z filia w Przedborowej)

Konkurencją nr 7

25m – styl dowolny dziewczęta rocz. 2005

I miejsce KAJA ZARYCKA                          (SP Grodziszcze)

II miejsce MAJA KWIATEK                          (SP Tuszyn)

III miejsce NATALIA ŚWIERCZYŃSKA     (SP Ostroszowice)

Konkurencja nr 8

25m – styl dowolny chłopcy rocz. 2004

I miejsce CEZARY KAWECKI                   (SP Budzów z filią w Przedborowej)

II miejsce WOJCIECH WOJEWÓDZKI     (SP Ostroszowice)

III miejsce MIKOŁAJ ŁAZARCZYK            (SP Ostroszowice)

Konkurencja nr 9

25m – styl dowolny dziewczęta rocz. 2003 i 2004

I miejsce   BARBARA KASZTELAN             (SP Piława Dolna)

II miejsce NIKOLA BŁAŻKIEWICZ               (SP Ostroszowice)

III miejsce ZUZANNA ŻYGADŁO                   (SP Ostroszowice)

Konkurencja nr 10

25m – styl dowolny chłopcy rocz. 2003 i 2002

I miejsce   MICHAŁ LEWANDOWSKI            (SP Mościsko)

II miejsce MARCEL MASŁOWSKI                 (SP Piława Dolna)

III miejsce SEWERYN WALICZEK                 (SP Budzów z filią w Przedborowej)

Konkurencja nr 11

4x25 sztafeta stylem dowolnym

I miejsce  SP MOŚCISKO

II miejsce SP OSTROSZOWICE

III miejsce SP GRODZISZCZE

   Na zakończenie zawodów odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców konkurencji indywidualnych i sztafet. Wręczenia pamiątkowych medali i dyplomów za miejsca I -III dokonał Kierownik Referatu Oświaty, Sportu i Turystyki Gminy Dzierżoniów Pan Adam Wolniak i Pani Dyrektor Dorota Furtak .

Puchar ufundowany przez Wójta Gminy Dzierżoniów za I miejsce w punktacji drużynowej otrzymała Szkoła Podstawowa w Mościsku.

Panu Wójtowi dziękujemy serdecznie za objęcie zawodów swoim patronatem oraz ufundowanie pucharu

         Wszystkim zawodnikom gratulujemy ukończenia zawodów

i zapraszamy za rok!IMG_5732.JPG

IMG_5725.JPG

IMG_5719.JPG

IMG_5786.JPG

IMG_5790.JPG

IMG_5928.JPG

IMG_5935.JPG

 

 

 NOCNE MARKI W SZKOLE

 20160609_205024.jpg

20160609_204855.jpg

20160609_204622.jpg

20160609_193848.jpg