Dom Świętego Mikołaja

Dzień dobry.

W nawiązaniu do wcześniejszej współpracy przesyłam tegoroczną ofertę Domu Świętego Mikołaja.

Nieopodal miejscowości Mikołajów, a dokładnie w Srebrnej Górze znajduje się Dom Świętego Mikołaja, gdzie czeka na Was mnóstwo przygód i atrakcji.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel 74/8164552, bądź przez e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia

Ekipa Mikołajowa

;)

 

 .................................................................................................................................................

Zapraszamy na kurs e-learningowy "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" organizowany jest przez pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Kurs jest narzędziem pomocnym do wykształcenia u dzieci właściwych zachowań podczas przebywania w gospodarstwie rolnym. Adresatami kursu są dzieci rolników. Szczegółowe informacje dotyczące kursu dostępne są pod adresem: www.prewencje.krus.gov.pl.

[PLAKAT KURSU.PDF] 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ciekawe i ważne linki:

Jeśli sie nudzisz:

https://www.youtube.com/watch?v=WRU2wwTZ2FI&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=DT16NxS70jk

 

 Jesli potrzebujesz pomocy:

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. od 1 marca działa 24 godziny na dobę

https://116111.pl/dzieci

 

Ważne informacje o koronawirusie:

https://www.youtube.com/watch?v=H0mx90NbvuM&feature=youtu.be

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[KONKURSY O GÓRACH SOWICH.PDF]

......................................................................................................................................................................................

Rok szkolny 2018/2019 ......................................................................................................................................................................................

Siódma edycja konkursu rozpoczęta!
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie www.zabawkaedukacyjna.strefa.pl.

W tym roku konkurs będzie rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych klas IV - VIII z całej Polski.

Paweł Dawczyński

509 01 77 44

www.zabawkaedukacyjna.strefa.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Logo-SP16-krzywe-120x120.pngVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu - Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji (2018/2019) Ogólnopolskiego Konkursu - Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku.

Mamy nadzieję, że tematy konkursowe tej edycji zainteresują wszystkich młodych twórców. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu i życzymy ciekawych pomysłów.

Organizatorzy konkursu.

[Regulamin VIII edycji konkursu Chopinowskiego]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs "Moja gmina - moje miejsce"

plakat1.jpg

regulamin: [POBIERZ.PDF]

metryczka konkursowa: [POBIRRZ.PDF]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 proxy.png

Klimat się zmienia. Doświadcza tego każdy z nas. Prognozy naukowców mówią, że zmiany te będą się nasilać w kolejnych latach. Nie mamy wpływu na te zjawiska, ale możemy przygotować się na ich występowanie. Co możemy zrobić, aby przystosować do nich nasze otoczenie?

Jeśli jesteś uczniem 5-8 klasy szkoły podstawowej lub gimnazjum i masz ukończone 11 lat? Zapraszamy do udziału w konkursie artystycznym „Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas”!

Czekamy na Twoją:

FOTOGRAFIĘ, która jest interpretacją hasła „Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas” lub/i

PLAKAT promujący konieczność adaptacji do zmian klimatu

Prace przesłane na Konkurs powinny być interpretacją hasła „Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas” i zachęcać do działania na rzecz adaptacji do zmian klimatu. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej. Czekają na Ciebie wspaniałe nagrody: czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3, dron DJI Ryze Tello lub gogle VR Carl Zeiss One Plus!

Prace konkursowe będa przyjmowane od 10 września 2018 (od godziny 0:00) do 20 listopada 2018 (do godziny 23:59)!

Do wygrania na www 300x151 - KONKURS!

Uwaga! W związku z pojawiającymi się wątpliwościami informujemy, że w konkursie mogą brać udział także uczniowie klas 5 szkół podstawowych w wieku 11 lat.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:    http://44mpa.pl/konkurs/  

i u twojego nauczyciela biologii

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

OGŁOSZENIE KONKURSU „DOLNOŚLĄZACY DLA NIEPODLEGŁEJ – MŁODZI WYBIERAJĄ”

 

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
WE WROCŁAWIU
OGŁASZA KONKURS
„DOLNOŚLĄZACY DLA NIEPODLEGŁEJ – MŁODZI WYBIERAJĄ”


    Celem konkursu jest uczczenie stulecia niepodległości Polski poprzez przybliżenie sylwetek postaci, które swoją działalnością wywarły wpływ na rozwój regionu.
       Konkurs jest objęty honorowym patronatem dr Tadeusza Samborskiego, Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Romana Kowalczyka, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.


  Organizatorami konkursu są: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
we Wrocławiu.

Pobierz:

[Regulamin konkursu.doc]

[Zgłoszenie do konkursu.doc]

[Oświadczenie.doc]

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy uczniów do konkursu fotograficznego "Słońce w obiektywie" organizowany

przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych O/Wałbrzych - Śnieżnicki Park Krajobrazowy.

[Regulamin konkursu "Słonce w obiektywie". pdf]

[Karta zgłoszenia.pdf]

 

jdcdgdiiloppjjee.png

 

.........................................................................................................................................................................

 

Zachęcamy do udziału w konkursie „Listy do przyszłości”, który organizowany jest w ramach projektu „Wawelska Kapsuła Czasu z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 4-8 szkół podstawowych z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz śląskiego. Udział w konkursie jest bezpłatny. Organizatorami projektu są Zamek Królewski na Wawelu oraz TAURON.

100 najlepszych listów wyłonionych w konkursie umieszczonych zostanie w Kapsule Czasu na Wawelu. Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, dyplomy oraz zaproszenie na uroczystość na Zamku Królewskim na Wawelu.
Uczestnik Konkursu ma napisać list do swojego rówieśnika z przyszłości, który dotyczyć będzie jednego z następujących tematów:
• Jak spędza czas wolny
• Co chciałby robić, gdy dorośnie

Szkoła, która zgłosi udział w konkursie, otrzyma okolicznościowy papier, na którym pisane będą listy oraz pamiątkowy długopis dla każdego uczestnika.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 10 do 26 września 2018 r. pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Im wcześniej Szkoła zgłosi udział, tym wcześniej otrzyma papier okolicznościowy, a więc będzie miała więcej czasu na przeprowadzenie konkursu oraz wybranie 5 najlepszych listów.

5 najlepszych listów należy dostarczyć do 8 października 2018 r. na adres:
Agencja Reklamowa CzART sp. z o.o.
ul. Fabryczna 19 53 – 609 Wrocław
Z dopiskiem „Listy do przyszłości”

Szczegóły konkursu określone są w Regulaminie (który przesyłamy w załączeniu) oraz na stronie www.konkurslisty.pl
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
• pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• lub telefonicznie 530-556-126 w dni powszednie w godzinach 9:00-16:00

[Regulamin konkursu "Listy do przyszłości"]