ZABAWA WIOSENNA

             W tym roku wiosna nieco się spóźniała. Aby zachęcić ją do przybycia, SU zorganizował wiosenną dyskotekę. Wiosenna dekoracja, wiosenne konkursy, wiosenne  uśmiechy uczniów sprawiły, że jeszcze podczas dyskoteki zajrzało do nas… wiosenne słońce!

 

TEST KOMPETENCJI W KL.III


            14 marca uczniowie kl. 3 Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Przedborowej napisali test trzecioklasisty - Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM.
 Sprawdzian trzecioklasisty to pierwszy egzamin przygotowany na tym etapie edukacji. Badanie umiejętności trzecioklasistów ma dostarczyć informacje na temat poziomu wiadomości i umiejętności, które uczniowie zdobyli w czasie trzech lat nauki. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty składał się z dwóch testów. Jeden dotyczył języka polskiego, a drugi matematyki. Czas na wypełnienie każdego z testów to 45 minut. Pomiędzy sprawdzianami przewidziane było 15 minut przerwy.

 

 

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W KLASIE II-

,,ZIELONY DZIEŃ’’

 

"PEGAZIK"

              Nasza szkoła, jak co roku, wzięła udział w Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim „ Pegazik”. W szkolnym etapie filię w Przedborowej reprezentowały: Laura Badecka, Aleksandra Bodnar, Sara Jasek oraz Marta Gnyl. Do etapu powiatowego  zakwalifikowała się uczennica klasy IV- Marta Gnyl,  gdzie zajęła  I miejsce. W maju weźmie udział w Finale Wojewódzkim. Gratulujemy!!!