DZIEŃ GÓRNIKA

Dnia 04 grudnia 2013 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Górnika. Uroczystość tę przygotowali uczniowie klasy I i III wraz ze swoimi wychowawczyniami – Panią Beatą Plutą, Panią Edytą Dziubą oraz Samorządem Uczniowskim. Na uroczystość przybyli zaproszeni górnicy Pan Zdzisław Sawicki i Pan Andrzej Harańczyk.

Dziękując górnikom za całoroczny trud, uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki i tańce będące ilustracją ciężkiej i tak bardzo niebezpiecznej pracy górników.

Goście opowiedzieli uczniom o pracy górników i zademonstrowali film, przedstawiający miejsce ich pracy.

Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiej wręczyli górnikom laurki oraz kwiaty.

 

 

MIKOŁAJKI W III KLASIE

 

 

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

6 grudnia 2014 roku uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej z Przedborowej oraz uczniowie z klas I-IV ze Szkoły Podstawowej z Budzowa uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe do kina CINEMA 3D W Kłodzku.

Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy bajkę pt. „Ratujmy mikołaja” w 3D. Na czas projekcji otrzymaliśmy okulary, które wprowadziły nas w świat wydarzeń jakie toczyły się w bajce. Po projekcji filmu klasa III i IV poszła do restauracji McDonald's. Klasy młodsze udały się do Parku zabaw „Yupi Park” Po udanej zabawie, pełni wspaniałych wrażeń wróciliśmy do domu