Z wizytą w teatrze muzycznym "CAPITOL"

       7 lutego uczestniczyliśmy w spektaklu „Zaczarowane podwórko” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Przedstawienie opowiadało o tym, jak za sprawą dziecięcej fantazji można zamienić całkiem zwyczajne dziecięce podwórko w krainę czarów. Bohaterami spektaklu były dzieci, grane przez dorosłych tancerzy. W świat dzieciństwa przeniosły nas wiersze Danuty Wawiłow. Atutem były oryginalne dekoracje, zrealizowane specjalnie na potrzeby tego spektaklu, wzbogacone komputerową animacją oraz kolorowe, zabawne kostiumy, przyciągające uwagę wszystkich dzieci.

 

 

 

 

 Spotkanie z pielęgniarką

W lutym uczniowie klas młodszych zaprosili p. Ewę Ćwiok. Uczniowie chcieli się dowiedzieć się na czym polega praca pielęgniarki. Pani Ewa przygotowała bardzo ciekawą i pouczającą lekcję, za co bardzo dziękujemy.

 

 

 

 

 

"Bezpieczne ferie" - spotkanie z Policjantami

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie trwania ferii nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też odbyło się spotkanie z policjantami.

 

 

 

 

 

ZABAWA KARNAWOŁOWO – WALENTYNKOWA

11.02.2014

Organizatorem tej „mega” imprezy był Samorząd uczniowski z opiekunem B. Plutą.

Nie zabrakło ciekawych konkursów oraz wspólnych zabaw.

O nasze „Żołądki zadbał komitet rodzicielski, były smaczne pączusie i pyszny soczek.

Za wszystko dziękujemy  

„Będzie, będzie zabawa, będzie się działo..”

w rytm tej melodii, od samego rana wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na wieczorną zabawę. Tego dnia każdy uczeń miał bojowe zadanie, musiał wymyślić ciekawe wdzianko na wieczorne „balety” Z powierzonego zadania wszyscy wywiązali się znakomicie.

Bractwo ruszyło na parkiet pełną parą.

Wszyscy bawili się znakomicie, nikt się nie nudził. W przyszłym roku powtórzymy to jeszcze raz !!!