„ Dzień Kobiet ! Dzień Kobiet!

Niech każdy się dowie,

że dzisiaj święto Dziewczynek…”

 

   Z okazji Dnia Kobiet i Kobietek SU, pod opieką Pani Beaty Pluty, przygotował uroczysty apel. Uczniowie klasy IV i V zaprosili nas na krótką wędrówkę przez wieki- przedstawili sposób świętowania Dnia Kobiet w różnych epokach - zaczynając od samego początku, czyli od Adama i Ewy ...

W wyjątkowy nastrój marcowego święta wprowadziła nas towarzysząca występowi piosenka oraz wręczone Paniom, przygotowane przez uczniów, bukieciki.

 

Życzymy wszystkim Kobietom i Kobietkom,

 

by rozlewały swój czar, rozjaśniały mrok oraz promieniały blaskiem swego piękna, czułości i wrażliwości. Życzymy wszystkiego, co najlepsze, dobrego humoru i uśmiechu na co dzień.

 

 

 

 

 

DZIEŃ OTWARTY DLA MŁODSZYCH KOLEŻANEK I KOLEGÓW Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA Z PRZEDBOROWEJ

„Święto kapelusza”

Dnia 05.03.2014 roku uczniowie klasy pierwszej i ich wychowawczyni Beata Pluta ze Szkoły Podstawowej w Budzowie z filią w Przedborowej zaprosili sześciolatków na zajęcia do swojej klasy.

Odbyły się zajęcia, na których dzieci zapoznały się z różnymi nakryciami głowy. Później mogły jak w „salonie kapeluszy” przymierzać je na swoje mądre głowy. Następnie przystąpiły do samodzielnego wykonania kapelusza. Po prezentacji własnych „arcydzieł” była wspólna zabawa w kole. Pełni emocji i wrażeń pożegnaliśmy się po harcersku i wróciliśmy do codziennych zajęć.