KODEKS EKOLOGICZNY


        Kodeks ekologiczny został przygotowany przez uczniów klasy III pod kierunkiem Edyty Dziuby na zajęciach kółka ekologicznego.

 

Segregujemy śmieci

 

Ziemię szanuję, śmieci segreguję.

To prosta sprawa i fajna zabawa.

Na papier, szkło, plastiki

są specjalne pojemniki:

zielony -

 na szklany słoiczek;

niebieskie kontenery - 

na stare papiery;

a żółte pojemniki -

są na plastiki.

Wystarczy tak mało,

by chronić ziemię całą!

 

Oszczędzamy w SKO- konkurs plastyczny

30 września 2013r został podsumowany konkurs plastyczny pod hasłem „Oszczędzam w SKO’’ Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu Wyróżnione zostały prace :J.Będkowskiej –kl III, J.Kuriaty-kl.III, A.Prochery-kl.III, W.Hajdamowicz, W.Plekan –kl.IV, A.Bodnar-kl.V. Prace można oglądać oraz na gazetce ściennej SKO.

                                                                   Opiekun SKO E.Dziuba  

 

ŚNIADANIE DAJE MOC


          Nie od dziś wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
Dlatego też klasa III postanowiła przystąpić do programu edukacyjnego: „Śniadanie daje moc". Nasz klasowy Klub Śniadaniowy to 12 śniadań edukacyjnych, w czasie których będziemy mogli poznać cenne informacje na temat zdrowego odżywiania.

 

 

 

 

 

WYBÓR SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Końcem września 2013 roku w naszej szkole zorganizowano kampanię wyborczą do Samorządu Uczniowskiego. Do „władz” pretendowali uczniowie klas IV i V. Przez dwa tygodnie kandydaci prezentowali swoje programy.

Dnia 03 października 2013 roku kandydaci do Samorządu Uczniowskiego przedstawili swoje propozycje, a następnie odbyło się głosowanie, w wyniku którego wyłoniono Samorząd Uczniowski

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została Pani Beata Pluta.