ZABAWA KARNAWAŁOWA

         Zabawa karnawałowa dla  młodszych uczniów odbyła się w naszej szkole w czwartek -

24 stycznia 2013 po godz. 17.00 Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, diabły, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła...

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Stroje karnawałowe mieniły się cekinami i różnymi świecidełkami  Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Były konkursy i popisy taneczne.

A wszystko przy dyskotekowej muzyce prezentowanej z dużym wyczuciem gustów młodszych kolegów i koleżanek przez Kewina Chmiela ucznia klasy VI.

Po dynamicznej zabawie wyjątkowo dobrze smakowała pizza i napoje przygotowane przez Rodziców.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Tym bardziej, że przed nimi czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

 

            Znakomicie bawili się w tym dniu również uczniowie klas IV-VI, oczywiście przy  utworach, które umiejętnie dobierali nasi DJ-e, z klasy VI. Humor dopisywał wszystkim - zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.  W śród uczniów klas IV-VI było mniej  przebierańców, ale wielu z nich nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Zabawa karnawałowa z pewnością  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.