WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/21

 

 

KADRA KIEROWNICZA

1.

mgr Irena Pachnicz

dyrektor szkoły

2.

mgr Edyta Dziuba

wicedyrektor szkoły

 

KADRA PEDAGOGICZNA

 

lp.

imię i nazwisko

nauczany przedmiot

1

mgr Alicja Sierszeń             

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. I ( Budzów)

2

mgr Karolina Jabłońska           

edukacja wczesnoszkolna,świetlica

wychowawca kl. I (Grodziszcze)

3

mgr Wiesława Hołub            

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. II (Budzów)

4

mgr Beata Pluta  

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. II (Grodziszcze)

5

mgr Małgorzata Maciejewska                 

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. III (Budzów)

6

mgr Ewa Górna-Giemza

edukacja wczesnoszkolna,świetlica

wychowawca kl. III (Grodziszcze)

7

mgr Aldona Dwornik

język polski

wychowawca kl.VIa (Budzów)

8

mgr Zofia Kwaśniewska

geografia, biologia

wychowawca klasy VIb (Budzów)

9

mgr Elżbieta Moczulska-Kubacka             

język polski

wychowawca klasy VI (Grodziszcze)

10

mgr Bożena Ziomek                       

wychowanie fizyczne

wychowawca klasy VII (Grodziszcze)

11

mgr Ewa Filipowicz                          

nauczyciel wspomagający, przyroda

wychowawca klasy VII (Budzów)

12

mgr Dorota Marcinczyk         

język polski, biblioteka

wychowawca klasy VIII (Budzów)

13

mgr Monika Wawrzyńczuk-Mielniczek                  

matematyka

wychowawca klasy VIII (Grodziszcze)

14

mgr Bogdan Pachnicz               

wychowanie fizyczne

wychowawca klasy IV  ( Budzów)

15

mgr Jolanta Spychalska

historia

wychowawca klasy IV

(Grodziszcze)

16

mgr Anna Rudoman

muzyka, plastyka

wychowawca klasy V (Budzów)

17.

mgr Michałał Paczkowski

język angielski

wychowawca klasy V

(Grodziszcze)

18

mgr Elżbieta Cwek

nauczyciel wspomagający

19

mgr Elżbieta Dąbrowska

informatyka. technika

20

mgr Anna Ciapka

nauczyciel wspomagający

21

mgr Magdalena Cwek

świetlica

22

mgr Marta Panaś       

matematyka

23

mgr Joanna Ratuszniak

chemia

24

mgr Agnieszka Szymańska

język niemiecki

25

mgr Leokadia Głowacka

26

mgr Katarzyna Kowcz

język angielski

27

mgr Danuta Łuszczek

fizyka

28

s. Krystyna Nadolnik

religia

29

mgr Renata Kojder-Szkaradek

religia, język angielski

30

mgr Marzena Fleszar

wychowanie fizyczne

31

mgr Magdalena Gąsowska

wdż, doradztwo zawodowe

32

 

33

mgr Mirela Koszela - Niżyńska

34

mgr Kamila Król

35

mgr Bożena Rzepka

 
36 mgr Zbigniew Niczyj  

 

NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI

 

1

mgr  Ewelina Krzywak

psycholog szkolny

2

mgr Jolanta Kubicka- Maculewicz

pedagog szkolny

3

mgr Magdalena Gąsowska

pedagog szkolny

4

mgr Katarzyna Oleksy 

                   

logopeda szkolny